Ledvinový / bederní pás v různém provedení 

Nabízíme několik druhů ledvinových pásů pro různé účely a pro různé uživatele a uživatelky. Velikosti ledvinových pásů, které nabízíme,  jsou vhodné i pro děti

 

- bederní pás klasik

Tento ledvinový pás je bavlněný, dvouvrstvý. Je to nejteplejší verze ledvinového pásu. Ideální jako součást pracovního oděvu pro práci venku, pro zákazníky náchylné k onemocněním močových cest a ledvin. Rovněž pro ženy trpící menstruačními bolestmi.

 

- bederní pás body

Tento ledvinový pás je širší než klasik, jednovrstvý, ideální pro stažení faldíků na bříše, z bavlny i viskózy. Dá se použít místo košilky, protože krásn

ě hřeje. Používají ho matky po porodu a při kojení. Slouží i jako stahovací prádlo, protože faldíky nikde "nevylézají". Výborný pro kalhoty typu "bokovky".

 

Těhotenské pásy

    Těhotenství Vám změní zcela šatník. Trička začnou být příliš krátká a těsná. Kalhoty se nedají dopnout. Myslíte, že Vám zbývají už jen neforemné haleny a volné kalhoty ? Naštěstí ne. S našim těhotenským pásem budete nápaditě oblečena  i během těhotenství. 

Pás se dá různě kombinovat s ostatním oblečením . Když si pak dáte pod tričko a přetáhnete přes kalhoty, můžete si vzít své oblíbené "netěhotenské" tričko, protože už nebude vadit, že tričko je krátké. Stejně tak si pás můžete dál do kalhot, můžete si pak být jistá, že kdykoli se ohnete, nebudou Vaše záda odhalená a bude Vám vždy teplo. 

 

 

Ledvinový pás nebo bederní pás

 

   A máme tu zimu. A proto nesmíme zapomenout, že se mohou kdykoli objevit chladné dny a především večery. Ve Vašem šatníku by za jakéhokoliv počasí rozhodně  neměly  chybět naše ledvinové  pásy, které Vám zajistí výbornou ochranu ledvin a zabrání tak prochladnutí. Ledvinové pásy jsou v průběhu celého roku užitečné při jakékoli aktivitě, ať už je to sport, zaměstnání, zahradničení či vycházky do přírody. 

Nenechte se zmást tím, že svítí sluníčko, studený vítr je velmi zrádný a i malé ofouknutí může znamenat zdravotní potíže.    

     Nezapomeňte si pořídit do svého šatníku ledvinový pás, který je vhodný do jakéhokoliv ročního období. Nachystali jsme si jej pro Vás ve dvou variantách:PÁS BODY - jednovrstvý  a PÁS KLASIK - dvouvrstvý, který je do těchto chladných dnů teplejší. Určitě neváhejte a pořiďte jej pro celou rodinu. Nabízíme je jak pro děti, tak i pro dospělé a mimo jiné i pro těhotné ženy. Těhotenské pásy jsou momentálně velmi prodejné zboží a je o ně u maminek velký zájem. Pěkně Vám zakryje celé bříško. Naše ledvinové pásy můžete používat samozřejmě také po skončení zimy, třeba při ježdění na kole, zahradničení a dalších aktivitách. Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří chtějí mít záda v teple, nechtějí nosit košilky nebo nátělníky a nejsou zastánci dnešní módy, kdy se spousta oblečení prodává do půlky zad. Pásy jsou výbornou prevencí před prochladnutím, onemocněním ledvin a bolesti zad.  Ledvinový pás zároveň stahuje obvod pasu a vylepšuje siluetu svému nositeli nebo nositelce.