Ledvinový pás pro muže

Ledvinový pás není jen módní doplněk. Je to také velmi funkční část oděvu. Působí preventivně proti bolestem zad a prochladnutí, je dobré ho nosit, abyste vůbec neonemocněli. Při nemoci ledvin, močových cest nebo zad jsou velmi výraznou pomocí při uzdravování. Pokud budete mít na sobě ledvinový pás, Vaše záda budou pořád v teple.

Ledvinový pás při práci

 
Mnoho mužů pracuje za každého počasí venku. Buď je to jejich práce nebo prostě nutnost.  Zahřátá záda jsou prevencí pracovních poranění. Při ohýbání při fyzické práci se může oblečení shrnovat a mužům lezou ven záda. S ledvinovým pásem tento problém mít nebudete. Ochraňuje Vás při prudkých změnách teplot, když například v práci přecházíte často mezi budovou a venkem.  

Ledvinový pás při sportu 

 
Ledvinový pás je vynikající při sportu. Při cyklistice jsou záda velmi špatně chráněna, protože jste ohnutí a cyklistické kalhoty a dres nemusí záda zcela pokrýt. Představte si, že lezete na nějakou horu, odkládáte bundu, ale bez bundy je Vám zima. S naším pásem Vám zima nebude ani bez bundy. Nebo si představte, že stojíte na volejbalovém hřišti, čekáte, až k Vám přiletí dřív, ale při chladnějším počasí velmi snadno ztuhnete. Pokud budete mít na sobě ledvinový pás, nemůže se Vám to stát.  To samé platí pro mnoho sportů v přírodě. 

Ledvinový pás na motorce

Ledvinový pás je tenký, vejde se pod motorkářské oblečení. Poskytuje extra tepelnou ochranu. Stejně tak třeba při jízdě na skútru, kdy se nenosí vyztužený ledvinový pás.