Ledvinový pás jako body

Ledvinový pás body je vyšší než pás klasik (pás klasik je ve velikosti M-L vysoký 23cm, pás body je v této velikosti vysoký 37cm). Sahá od půlky hýždí na žebra, díky střihu se pás nikam neposouvá. Je jednovrstvý a vyráběný ze dvou materiálů
 
Ledvinový pás nejen zahřeje, ale také stáhne faldíky v pase. Je perfektní pro kalhoty bokovky. Tento typ pásu se dá v létě vytáhnout nad prsa a je z něj perfektní tričko pro horké dny.

Ledvinový pás po porodu

 
Ledvinový pás body nosí ženy po porodu, aby podpořily stahování svého pasu. Nejlepším receptem na opětovné zmenšení bříška je cvičení, ale kůže na břiše se devět měsíců jen vytahovala a potřebuje čas, aby se zase vrátila do podobných rozměrů jako před těhotenstvím. Ledvinový pás volnou kůži na břiše stahuje, podporuje ji v tomto procesu a ženě vylepšuje siluetu. 
 

Ledvinový pás při kojení

 
Kojení je pro mnoho žen nejjednodušší způsob, jak nakrmit miminko. Ne vždy se ale podaří kojit někde v soukromí nebo ne vždy je dost teplo na to, aby žena jen odhrnula tričko a kojila s odhaleným bříškem a záda. I v těchto situacích využijí kojící matky ledvinový pás. S ledvinovým pásem při kojení neodhalíte víc než je nezbytně nutné. Zároveň bude Vaše bříško a záda v teple.