Pohodlné těhotenské kalhoty

Pokud hledáte těhotenské kalhoty, které by byly pohodlné a zároveň pěkné, podívejte se na naše těhotenské oblečení.
 

Těhotenský pás

Proč těhotenský pásTěhotenství je období velkého očekávání. Říká se, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Každá matka ale ví, že těhotenství s sebou přináší i nepříjemnosti. Nejdříve jsou to nevolnosti a únava, pak sice nevolnosti většinou zmizí, ale s rostoucím bříškem je nastávající matka stále nemotornější, přidají se bolesti zad, pálení žáhy a další typické těhotenské problémy. Náš těhotenský pás je tu proto, aby Vám od části těchto problémů ulevil.

Ozdobné kamínky na těhotenský pás

Vyberte si kamínkové ozdoby na Váš těhotenský pás. Kamínky nalepíme na pás, který si vyberete. Kamínky neopadají po prvním vyprání, protože používáme kamínky pro gymnastické dresy, se kterými máme letité zkušenosti. Vyberte si z různých obrázků zde.

 

 

Těhotenský pás pomáhá

 
Těhotenský pás je navržený, aby podpíral Vaše rostoucí bříško, bránil otřesům a pomáhá zádovým svalům nést hmotnost nového života rostoucího pod Vaším srdcem. Těhotenský ledvinový pás mírně stlačuje oblast břicha a pánevního dna, tím zajišťuje lepší prokrvení svalů a zlepšuje křížové bolesti. Slouží tak i jako podpůrný těhotenský pás. 
 
podpůrný těhotenský pás
 

Těhotenský pás jako módní doplněk

 
Těhotenství Vám také zcela změní šatník. Trička začnou být příliš krátká neb těsná. Kalhoty se nedají dopnout. Myslíte, že Vám zbývají už jen neforemné haleny a volné kalhoty? Naštěstí ne. S naším těhotenským pásem budete nápaditě oblečena i během těhotenství.
 
Pás se dá různě kombinovat s ostatním oblečením. Když si pás dáte pod tričko a přetáhnete přes kalhoty, můžete si vzít své oblíbené "netěhotenské" tričko, protože už nebude vadit, že tričko je krátké. Stejně tak si pás můžete dát do kalhot, můžete si pak být jistá, že kdykoliv se ohnete, nebudou Vaše záda odhalená a bude Vám vždy teplo.
 
Horní okraj těhotenského pásu se nosí pod ňadry a spodní okraj v půlce hýždí. Pás se dá stáhnout i níž.  Těhotenský pás si můžete i vytáhnout i přes ňadra a nosit ho jako tričko bez rukávů, což se hodí hlavně v létě. 
 
Podívejte se na dostupné velikosti zde. Těhotenské pásy jsou velikostně stejně jako pásy body, jsou však nařasené a tak je v nich dost místa i pro rostoucí bříško. Pokud je bříško ještě malé, elastický pás obepíná tělo a neodstává.