O LEDVINOVÝCH PÁSECH

Zdravotní účinky ledvinového pásu

Bederní pás není jen pro zahřátí, má i příznivé zdravotní účinky. Každý člověk je jedinečný a každému při nemoci pomáhá něco jiného. Máme velmi pozitivní reakce od zákazníků trpícími těmito nemocemi a obtížemi:

- záněty močových cest, záněty ledvin - prevence prochladnutí

Bechtěrevova nemoc - ledvinový pás brání prochladnutí a ztuhnutí zad

- bolesti zad

- menstruační bolesti

 

Tradice bederních pásů 

    Tradice nošení bederních pásů pochází z Japonska. Podle učení HARAMAKI se budete cítit v teple, pokud bude v teple oblast Vašeho břicha. Efekt se dá vysvětlit tím, že teplo v břišní oblasti zlepšuje cirkulaci krve v těle a díky ní budou periferní oblasti lidského těla (ruce a nohy) lépe prokrvovány a bude Vám tepleji. Důkazem tohoto efektu jsou snímky z termokamery. Na nich je lidské tělo v různém oblečení - čím červenější je snímek, tím je daná část těla teplejší. Na třetím snímku je člověk s ledvinovým pásem, plocha těla je nejvíc červená a je vidět, že ledvinový pás zvýšil i teplotu paží.

 

 

 

 

 

 

 

Těhotenské pásy

    Těhotenství Vám změní zcela šatník. Trička začnou být příliš krátká a těsná. Kalhoty se nedají dopnout. Myslíte, že Vám zbývají už jen neforemné haleny a volné kalhoty ? Naštěstí ne. S našim těhotenským pásem budete nápaditě oblečena  i během těhotenství. 

Pás se dá různě kombinovat s ostatním oblečením . Když si pak dáte pod tričko a přetáhnete přes kalhoty, můžete si vzít své oblíbené "netěhotenské" tričko, protože už nebude vadit, že tričko je krátké. Stejně tak si pás můžete dál do kalhot, můžete si pak být jistá, že kdykoli se ohnete, nebudou Vaše záda odhalená a bude Vám vždy teplo. 

 

Ledvinový / bederní pás v různém provedení 

Nabízíme několik druhů ledvinových pásů pro různé účely a pro různé uživatele a uživatelky. Velikosti ledvinových pásů, které nabízíme,  jsou vhodné i pro děti

Ledvinový pás - v teple za každého počasí

- bederní pás klasik

Tento ledvinový pás je bavlněný, dvouvrstvý. Je to nejteplejší verze ledvinového pásu. Ideální jako součást pracovního oděvu pro práci venku, pro zákazníky náchylné k onemocněním močových cest a ledvin. Rovněž pro ženy trpící menstruačními bolestmi.

 

- bederní pás body /bavlna, viskoza/ 

 Tento ledvinový pás je širší než klasik, jednovrstvý, ideální pro stažení faldíků na bříše, z bavlny i viskózy. Dá se použít místo košilky, protože krásn

ě hřeje. Používají ho matky po porodu a při kojení. Slouží i jako stahovací prádlo, protože faldíky nikde "nevylézají". Výborný pro kalhoty typu "bokovky". Pásy si dle materiálu můžete objednat zde  BAVLNA a VISKOZA